19 01

تاریخچه کاسپین


کاسپین در یک نگاه
شرکت هواپیمائی کاسپین به عنوان یکی از اولین شرکت های هواپیمائی خصوصی در صنعت حمل و نقل هوائی در سال  ۱۳۷۱ با همت جمعی از بزرگان این صنعت تأسیس گردید.این شرکت همواره با تلاش و فعالیت چشمگیر سعی در برقراری پروازهائی ایمن و راحت در مسیرهای مورد نیاز مسافران عزیز نموده و تمام همت خود را در راستای توسعه و نوسازی ناوگان و افزایش پروازها بکارگرفته است.
شرکت هواپیمایی کاسپین از معدود شرکت های هواپیمائی می باشد که دارای امکاناتی نظیر رمپ ، پارکینگ ناوگان و آشیانه تعمیر و نگهداری هواپیماهای سنگین ، کیترینگ بوده و با به کارگیری پرسنل مجرب در تمام فصول سال با پروازهای متعدد و ایمن درمسیرهای داخلی و خارجی در خدمت مسافرین عزیز می باشد .
مدیریت جدید شرکت به منظور افزایش سطح ایمنی و رفاه مسافرین محترم سعی در تغییر و مدرن نمودن ناوگان شرکت نموده که در همین راستا به جز ۶ فروند هواپیمای بوئینگ ام.دی و ۳ فروند هواپیمای بوئینگ ۴۰۰-۷۳۷  نیز به ناوگان شرکت افزوده شده است.  
 
طی این سالها با وجود تحریم و محدودیتهای اعمال شده جهانی در عرصه حمل و نقل هوائی ، استقبال و اطمینان شما عزیزان موجب شده تا بر آن شویم در راستای ارائه خدمات شایسته تر ، در پی گسترش ناوگان و جایگزینی هواپیماهای جدیدتر از نوع غربی باشیم تا انشاا... در آینده نزدیک بتوانیم به نحو مطلوب تری پاسخگوی نیاز هموطنان عزیزمان باشیم.

نویسنده مدیر | تاریخ به روز رسانی:1399/01/19 08:34:07 | دسته بندی: درباره ما

سوالات خود را از ما بپرسید

درج سوال جدید

مطالب مرتبط