05 03

تاریخچه کاسپین

کاسپین در یک نگاه
شرکت هواپیمایی کاسپین به عنوان یکی از اولین شرکت های هواپیمایی خصوصی در صنعت حمل و نقل هوایی در سال  ۱۳۷۱ با همت جمعی از بزرگان این صنعت تأسیس گردید. این شرکت همواره با تلاش و فعالیت چشمگیر سعی در برقراری پروازهایی ایمن و راحت در مسیرهای مورد نیاز مسافران عزیز نموده و تمام همت خود را در راستای توسعه و نوسازی ناوگان و افزایش پروازها به کار گرفته است.
شرکت هواپیمایی کاسپین از معدود شرکت های هواپیمایی می باشد که دارای امکاناتی نظیر رمپ ، پارکینگ ناوگان و آشیانه تعمیر و نگهداری هواپیماهای سنگین ، کیترینگ بوده و با به کارگیری پرسنل مجرب در تمام فصول سال با پروازهای متعدد و ایمن درمسیرهای داخلی و خارجی در خدمت مسافرین عزیز می باشد .
مدیریت جدید شرکت به منظور افزایش سطح ایمنی و رفاه مسافرین محترم سعی در تغییر و مدرن نمودن ناوگان شرکت نموده که در همین راستا به جز ۵ فروند هواپیمای بوئینگ ام.دی و ۳ فروند هواپیمای بوئینگ ۴۰۰-۷۳۷ و ۲ فروند هواپیمای بوئینگ ۵۰۰-۷۳۷ نیز به ناوگان شرکت افزوده شده است. 
شرکت هواپیمایی کاسپین با توجه به عملکرد شرکت های هواپیمایی ایران در پروازهای داخلی از کلیه فرودگاه ها در سال ۹۷، موفق به دریافت رتبه سوم گردید.
طی این سال ها با وجود تحریم و محدودیت های اعمال شده جهانی در عرصه حمل و نقل هوایی ، استقبال و اطمینان شما عزیزان موجب شده تا بر آن شویم در راستای ارائه خدمات شایسته تر ، در پی گسترش ناوگان و جایگزینی هواپیماهای جدیدتر از نوع غربی باشیم تا ان شاءا... در آینده نزدیک بتوانیم به نحو مطلوب تری پاسخگوی نیاز هموطنان عزیزمان باشیم.

نویسنده مدیر | تاریخ به روز رسانی:1403/03/05 14:50:50 | دسته بندی: درباره ما

سوالات خود را از ما بپرسید

درج سوال جدید

مطالب مرتبط